Informace k výrobkům

Informace k výrobkům

Veškeré zde uvedené výrobky jsou zhotoveny ručně, a to následujícími technikami:

- Servírovací sklo je vyrobeno technikou spékání skla, tzv. fusing. Skleněné výrobky lze běžně omývat vodou i saponáty, nejsou však vhodné pro umývání v myčce kvůli možnosti poškození teplotním šokem

- Florária, poličky a vitráže jsou vyrobeny technikou Tiffany, cínové spoje jsou ošetřeny patinou a antioxidantem

- Šperky jsou zhotoveny ze skla technikou fusing, pro případné zdobení cínováním je použit výhradně bezolovnatý cín, vhodný pro styk s kůží.


Jedná se o kusovou autorskou výrobu, na přání Vám vyrobím i jiné barevné nebo rozměrové varianty než jsou zobrazeny na fotografiích. Dostupnost výrobků je uvedena v popisu, u zakázkové výroby je termín dodání stanoven po dohodě dle rozsahu zakázky.

 

Doprava

Poštovné není v ceně, je zde možnost zaslání poštou nebo přes Zásilkovnu, případně po domluvě osobní odběr v Krmelíně nebo Ostravě. Skleněné minizahrádky standardně dodávám bez osázení, cena za osázení cca 150-200 Kč. V tomto případě je pak možný jen osobní odběr.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení