Informace k výrobkům

Informace k výrobkům

Veškeré zde uvedené výrobky jsou zhotoveny ručně, a to následujícími technikami:

- Servírovací sklo je vyrobeno technikou spékání skla, tzv. fusing. Skleněné výrobky lze běžně omývat vodou i saponáty, lze je dát i do myčky

- Florária, poličky a vitráže jsou vyrobeny technikou Tiffany, cínové spoje jsou ošetřeny patinou a antioxidantem. Tyto výrobky nejsou určeny pro přímý styk s potravinami

- Šperky jsou zhotoveny ze skla technikou fusing, pro komponenty náušnic a šperků s kovovou obručí je použita nerezová/chirurgická ocel. Případné zdobení cínováním je provedeno výhradně bezolovnatým cínem, vhodným pro styk s kůží.


Jedná se o kusovou autorskou výrobu, na přání Vám vyrobím i jiné barevné nebo rozměrové varianty než jsou zobrazeny na fotografiích. Dostupnost výrobků je uvedena v popisu, u zakázkové výroby je termín dodání stanoven po dohodě dle rozsahu zakázky.

 

Doprava

Poštovné není v ceně, je zde možnost zaslání poštou nebo přes Zásilkovnu, případně po domluvě osobní odběr v Krmelíně nebo Ostravě. Skleněné minizahrádky standardně dodávám bez osázení, cena za osázení cca 150-200 Kč. V tomto případě je pak možný jen osobní odběr.

Zpět do obchodu